Світла пам'ять

05.03.2022 при артобстрілі населеного пункту Зачатівка загинув наш земляк Ст. Сержант Губа Юрій Петрович, близько 10:00 отримав осколкове поранення шиї, несумісне з життям

08:48 07.03.2022

Доброго вечора, ми з УКРАЇНИ!

Нікуди не тікав та не збираюсь. З хлопцями з Територіальної оборони облаштовуємо бомбосховища та координуємо питання забезпечення усім необхідним.

18:45 06.03.2022

До відома громадян

На засіданні регіональної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської обласної військової адміністрації, яке відбулось 28 лютого, було розглянуто ряд важливих питань та прийнято відповідні рішення, серед яких:

12:31 02.03.2022

Шановні громадяни, які тимчасово перебувають на території Матусівської громади!

Для забезпечення порядку та для вашого спокійного переміщення, просимо вас звернутися до сільської ради для реєстрації та отримання тимчасових посвідок (вул. Кравченка,7, другий поверх сільської ради, секретар).  Із сім’ї повинна з’явитися одна людина та мати при собі документи всіх інших. Громадяни, які перебувають на території села Станіславчик, повинні звернутися в старостат (вул.Центральна 46,а). Для уточнення інформації можна звертатися за телефонами:

09:47 28.02.2022

!УВАГА!

Шановні керівники територіальних громад Звенигородщини!

11:42 25.02.2022

Шановні жителі Матусівської громади!

В нинішніх умовах  військової агресії та воєнного стану з 24 лютого на території Черкаської області введено комендантську годину - з 22-00 до 6-00 год. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях. Це вимушені заходи для нашої безпеки. Тому просимо вас зберігати спокій, здоровий глузд, критичне мислення, підтримувати один одного! Залишайтеся вдома, в вечірній час зменшіть користування електроенергією.

09:23 25.02.2022