З професійним святом привітали працівників галузі культури

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва голова громади Леся Шаповал разом з начальником відділу культури Людмилою Денисенко привітали зі святом майстрів народного мистецтва, працівників будинків культури, бібліотек, учасників аматорських колективів. Вони подякували за високопрофесійну підготовку заходів, за гідне представлення громади на різних конкурсах, за креативні і зроблені з любов’ю до рідного краю і глядачів творчі проекти.

10:32 10.11.2021

В громаді долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності — традиційна щорічна загальнонаціональна акція, присвячена українській мові у День української писемності та мови — 9 листопада. Він не має на меті перевірку грамотності конкретної особи, а задуманий як своєрідний флешмоб — акція єднання навколо рідної мови.

11:51 09.11.2021

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння,  без ініціативності і творчої думки неможливі вагомі переміни у нашому суспільному житті.

08:19 09.11.2021

Шполянська міська рада територіальної громади засновує щорічну літературну премію імені Олекси Влизька

Премія засновується з метою вшанування талановитого поета, популяризації його творчості та присуджується за кращий художній твір (видану друком книгу поезії, прози, драматургії) один раз  на рік  до  17 лютого - дня  народження Олекси Влизька.

16:20 04.11.2021

Спалювання сухого листя і трави – шкодить здоров`ю людини та заборонено законом

З настанням осінньої пори мешканці громади починають проводити активний благоустрій ділянок та домогосподарств, спалюючи опале листя, суху траву та сміття. Такі дії несуть загрозу навколишньому середовищу та є небезпечними для життя та здоров’я людей.

10:17 01.11.2021