Річниця пам’яті

10 жовтня 2020 р. близько 21.10 на станції «Рубіжне» Луганської області внаслідок нещасного випадку при проведенні розвантажувальних робіт трагічно загинув Руслан Панченко.

08:07 10.10.2021

Шановні працівники поштового зв'язку!

Всесвітній день пошти – подія, яка радісно відгукується у серці кожного поштовика. В цей день у різних куточках Земної кулі віддають шану цій благородній професії, засвідчуючи ту важливу роль, яку вона відіграє для суспільства. Маючи широку мережу відділень, пошта залишається найбільш  доступним засобом зв’язку для різних верств населення.

11:18 08.10.2021

Шановні працівники юридичної сфери!

День юриста – це свято тих, хто кожного дня своїм словом і ділом утверджує недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, відстоює честь і гідність держави та народу.

09:00 08.10.2021

Результати засідання конкурсної комісії

7 жовтня 2021 року відбулось засідання конкурсної комісії  з проведення конкурсного відбору на посаду керівника Матусівського  навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти  – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області. Згідно рішення комісії, протокол №1 від 07.10.2021 р., до участі у конкурсі допущено Полтавець Тетяну Володимирівну.

14:40 07.10.2021

Вітаємо з днем народження художнього керівника Матусівського будинку культури Надію Олійник!

Шановна Надіє Вікторівно! Ми бажаємо Вам безмежного щастя, творчого натхнення, бажання підкорювати нові життєві  вершини, любові та гармонії! Нехай кожен день дарує Вам незабутні враження, а професійні успіхи - відчуття впевненості та задоволення! З Днем народження!

11:17 07.10.2021

Встановили ліхтарі

Вуличне освітлення – це питання безпеки та комфорту жителів громади. В Матусові, на відрізку дороги від перехрестя Тодося Осьмачки – Заруддя до перехрестя Тодося Осьмачки – Б.Хмельницького, за кошти місцевого бюджету провели монтування додаткових вуличних ліхтарів. Відтепер вулиця буде добре освітленою і кожен, хто у вечірню пору рухатиметься цим відрізком дороги, робитиме це безпечно.

09:43 07.10.2021

Як захистиТИсь від домашнього насильства

Асоціація жінок-юристок Українни “ЮрФем” розпочала публікації серії інтерв’ю, де юристки, поліцейські, працівниці БПД, судді та інші відповідальні особи розповідають, як можна захиститись від домашнього насильства.

10:27 05.10.2021

Звернення лікаря загальної практики сімейної медицини Валентина Жури до жителів громади

- Наразі в громаді складається складна епідситуація, тому закликаю усіх жителів Матусівської громади з усією відповідальністю поставитися до загрози зараження коронавірусом! Сьогодні головне наше завдання — вберегтися від вірусу, не допускати його розповсюдження на території громади! У світі визнано єдиний дієвий спосіб протидії поширенню хвороби – вакцинація. Це дає кожному вакцинованому особистий імунітет, який допомагає йому не захворіти або перенести хворобу без ускладнень. Для того, щоб вакцинуватися не потрібно робити попередній запис. Звертайтеся до амбулаторії, зараз  є вакцини: Astra Zeneka, Pfizer, Corona Vac, Moderna.

10:36 04.10.2021

Співчуття рідним та близьким з приводу трагічної смерті Настусі Кувіти ________________________________________

Жителі громади висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Настусі. Вона була  життєрадісною, світлою дівчинкою, яка тільки починала  жити, вдихала кожну мить на повні груди, радувала своїх близьких та друзів, мріяла … Немає нічого страшнішого і болючішого за втрату дитини. Неможливо знайти таких слів підтримки, щоб хоч на краплю полегшити біль батьків. Діти не вмирають - вони стають янголами та дивляться на нас з небес!

16:30 01.10.2021

З професійним святом привітали освітян громади та ветеранів педагогічної ниви

Щороку у першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. Це свято людей, які за покликом душі віддають свої знання дітям, навчають і виховують, розвивають в них найкращі риси, допомагають пізнати навколишній світ, плекають у своїх вихованців любов до рідних, близьких, друзів, свого краю та Батьківщини.

13:50 01.10.2021