«Ми впевнено наближаємося до «червоної» зони»

«Ми впевнено наближаємося до «червоної» зони», – Олександр Скічко Не зволікати з вакцинацією закликав областян очільник Черкащини Олександр Скічко. Зважаючи на темпи поширення COVID-19, область упевнено наближається до «червоної» карантинної зони. Тут запровадити жорсткі ковідні обмеження можуть уже з наступного понеділка.

08:57 22.10.2021

Громади Черкащини залишаться без грошей на розвиток? Які ще загрози несе урядовий законопроєкт № 6062?

15 вересня 2021 року За ініціативи прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до Верховної Ради поданий законопроєкт, який дозволяє Міністерству фінансів і місцевим державним адміністраціям зупиняти виконання бюджетів територіальних громад, а також ліквідує бюджети розвитку. Відповідні норми містяться в законопроєкті №6062 (зміни до Бюджетного кодексу).

11:24 21.10.2021

Колективи Матусівського будинку культури пройшли переатестацію

9 жовтня у КК “Космос” міста Шполи відбулася чергова переатестація творчих колективів, які  мають звання «народний» і «зразковий». Переатестацію успішно пройшли  колективи Матусівського будинку культури :

11:16 12.10.2021

Результати конкурсу

8 жовтня відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду керівника Матусівського навчально-виховного комплексу "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа I-III ступенів №1" Матусівської сільської ради. За результатами  проведення конкурсу, переможцем конкурсного відбору стала Полтавець Тетяна Володимирівна.

08:15 12.10.2021

10 жовтня - День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби України

Указом Президента України від 5 жовтня 2004 року (№ 1178/2004) в Україні встановлено професійне свято - День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби, який щорічно відзначається у другу неділю жовтня.

08:11 10.10.2021