У видатного земляка  – День народження!

У видатного земляка – День народження!

10 вересня 84-й день народження завітав до Івана Васильовича Яхна. Іван Васильович є почесним членом Національної спілки краєзнавців України. Нагороджений орденом Дружби народів та медаллю Макаренка, знаком «Відмінник освіти України». Лауреат обласної краєзнавчої премії М.Максимовича.

12:57 10.09.2021

В громаді встановили ще три відеокамери

Камери відеоспостереження встановили в Матусові на вул. Тодося Осьмачки, на території де знаходиться приміщення КП «Відродження» та в Станіславчику на перехресті вулиць Центральної і Дружби.

10:30 09.09.2021

День підприємця

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято започатковане з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.

10:50 03.09.2021

Розпочався новий навчальний рік

В Україні день 1 вересня з давніх-давен - не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх освітніх закладах країни.

10:21 02.09.2021

УВАГА УЧАСНИКІВ АТО/ООС!

Починаєтся набір слухачів на осінній курс: «Основи підприємницької діяльності: відкриття власної справи. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS)».

09:17 01.09.2021

Відбулась освітянська нарада

30 серпня на базі Матусівського НВК №1 відбулась нарада директорів закладів освіти Матусівської територіальної громади  за участю заступника сільського голови Лідії Татариної та начальника відділу освіти Людмили Денисенко.

11:24 31.08.2021

БОТУЛІЗМ

З метою недопущення ускладнення санітарно-епідемічної ситуації в області, пов’язаної з захворюваннями на ботулізм наголошуємо:

11:33 30.08.2021