Черкаська область, Звенигородський район

23 листопада – День пам’яті жертв голодоморів.

У Матусівській громаді з метою вшанування пам’яті жертв голоду було проведено інформаційно-просвітницькі заходи. У сільських бібліотеках громади організовано виставки фотоматеріалів та публіцистичної літератури «І пам’яті свіча не згасне…», «Пам’яті людської міст». В навчальних закладах  пройшли  тематичні лінійки, класні години, година пам’яті і скорботи «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця». Учні 10-11 класів провели диспути на тему «Трагічні уроки історії», переглянули документальний фільм «Голодомор. Великий злам».  Проведено виховні години на теми «І плакала свіча в скорботі», «Хліб – усьому голова». Пам’ять померлих під час Голодомору вшанували  хвилиною мовчання.

09:40 23.11.2019

В Матусівській громаді відкрився Центр надання адміністративних послуг.

21 листопада в Матусівській громаді відкрився сучасний Центр надання адміністративних послуг (далі ЦНАП), який  відповідає всім міжнародним нормам і стандартам. Це стало можливим завдяки співпраці громади із міжнародною Програмою «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та країнами, що входять до його складу.

10:09 22.11.2019

З ДНЕМ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ!

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції  і Революції Гідності. В цей день  ми  повинні вшанувати патріотизм й мужність наших співвітчизників, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

16:40 20.11.2019

Свято осені у садочку

Щороку, коли до нас у гості приходить осінь, ми відзначаємо свято зібраного врожаю, подарованого нам щедрою батьківською землею.

20:18 19.11.2019

Святкування Дня працівників сільського господарства

Щедрий на свята останній місяць осені подарував нам  День працівників сільського господарства –  професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни. Це свято увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.

17:56 16.11.2019

Увага – відлуння війни!

Пройшло багато років, а Велика Вітчизняна війна і досі нагадує про себе в вигляді вибухонебезпечних предметів, які земля виштовхує на поверхню.

20:23 14.11.2019

В Матусівській громаді привітали працівників культури

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, вироби майстрів народної творчості є показниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті.

22:29 10.11.2019

Побачила світ нова книга матусівського краєзнавця Івана Яхна

Читачка Валентина Богун  принесла в бібліотеку прочитані книги  нашого сільського краєзнавця  Івана Яхна  «Сторінки з  історії села Матусів» і «Журба і радість в долях наших». І так співпало, що до бібліотеки завітав і сам автор. Валентина подякувала за гарні книги, за ту насолоду, яку отримала від читання.  У відповідь   Іван Васильович повідомив, що прийшов поділитись радістю і подарувати читачам Матусівської бібліотеки свою нову книгу «Матусяночки  Черкаського краю». Це п’ята  книга Івана Васильовича, яка побачила світ.

19:55 07.11.2019