ОСВІТА

Свято Хеловіну.

В останній  день навчальної чверті в Матусівському  НВК №1 для учнів початкової школи відбулося свято «Happy Halloween ». Влаштовуючи це свято в школі,  діти вчаться поважати культуру інших країн, їхню історію. Всі ці забави можна поєднувати з навчанням та веселощами. Цікаво було і дітям, і дорослим, адже було безліч цікавих конкурсів та запальних танців. А смачною крапкою стало частування учасників та гостей свята солодощами. Веселого Хеловіну!

10:56 31.10.2019

Поезія - осені

Тиждень  зарубіжної літератури в Матусівському НВК №1 проводиться в незвичній формі – на природі. Порадіти останнім погожим дням серед опалого різнобарв’я листя зібралися учні 5, 6 класів. Поетичні рядки про золоту пору року перепліталися з шарудінням падолисту. Осінь — дивовижна пора. Лазурне небо притягує погляд своєю чистотою і безхмарністю. Сонечко, ніби золота куля, котиться по небу. Дерева змінюютьсвій «одяг». З роками зміняться і сьогоднішні школярі, але любов до поетичного слова у них залишиться надовго. Короткі віршовані слова вдячності отримала золотоволоса красуня:

13:24 28.10.2019

Свято краси.

У Матусівському НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ст..№2» відбулось незвичайне свято, конкурс на програма «Міс Осінь – 2019». Кожна учасниця мала пройти нелегкі випробування конкурсу, після якого вельмишановне журі оцінювало конкурсанток. Журі оцінювало не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат, вміння себе подати. Україна здавна славиться красунями. Їм в усі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість та багата фантазія. Багатьма такими рисами наділені і наші дівчата, які сьогодні брали участь у конкурсі «Міс Осінь –2019» .Учасницями конкурсу були дівчата 8-11 класів: Зюганова Ірина, Різник Анжеліка, Бондаренко Анна, Федьків Дар’я, Дядя Руслана, Кузьменко Олеся. Юні красуні показали свої творчі здібності: розповідали про себе захищали свої костюми, робили осінні поробки, розповідали про свої захоплення, вподобання, мрії. На завершення свята кожна з учасниць була відзначена в певній номінації. Переможницею конкурсу «Міс Осінь-2019» стала Бондаренко Анна учениця 10 класу. Вітаємо всіх конкурсанток та переможниць . Бажаємо нев’янучої вроди, краси, мудрої думки ,успіхів, натхнення і нових перемог та впевненості у собі!!! ВИ найкращі!!!

13:06 28.10.2019

В навчальних закладах громади провели заходи під назвою «Уроки важливих змін».

25 жовтня  в навчальних закладах Матусівської ОТГ проектний менеджер громади Вікторія Шурдук та директор Черкаської філії АТ «Альфабанк» Олег Лисенко провели заходи під назвою «Уроки важливих змін» в рамках проекту «Маленький тур для великих змін». «Уроки важливих змін» - це пілотний освітній курс з громадянської освіти для учнів початкової школи, розроблений громадською організацією «МІНЗМІН». Курс «Уроки важливих змін» складається із чотирьох основних частин – «Я змінюю!», «Світ навколо мене», «Влада», «Доброчесність».

13:04 28.10.2019

В Матусівському НВК №2 висадили 100 кущів троянд.

21 жовтня учні 9-11 класів Матусівського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ст. №2» на чолі з директором Горбенко Л.Г. та разом з вчителями школи висадили 100 кущів троянд, які подарувала випускниця 1979 року Кураш Ольга Василівна. Дуже давно ми хотіли зробити гарну та яскраву клумбу, і коли отримали в подарунок кущі троянд – були просто в захваті!

18:41 23.10.2019

Козацькому роду нема переводу

Козаччина… Найлегендарніше минуле українського народу, його святиня… Синонім свободи, людської й національної гідності, талановитості.

22:56 16.10.2019

День доброти

Життя кожної людини — це стежина, встелена жовтогарячими чорнобривцями, духмяними виш­нями, стежина з червоними й чор­ними тонами. Всі ми повинні володіти такими рисами ха­рактеру: доброта,справедливість , чесність, дружба, сміливість,щирість. Як часто вони проявляються у наш жорсткий час? Але всі ми люди і повинні пам’ятати народну мудрість : як ти до людей, так і вони до тебе. Про це говорилося на годинах спілкування, під час тематичних бесід, за круглими столами, в індивідуальних бесідах, на дебатах у Матусівському НВК №1. Діти розповідали як вони допомагають вдома , проводять час з друзями і скрізь не забували говорити про чемність, вихованість, толерантність.

22:53 16.10.2019

Неоціненний дарунок

Шкільна бібліотека Матусівського НВК №1 рідко поповнюється новими примірниками. Кожна нова книжка запам’ятовується читачам , всі хочуть її погортати, почитати. Але книга, яка з’явилась тут напередодні дня вчителя, під час проведення місячника бібліотеки- незабутня .  Неоціненний скарб подарувала місцева поетеса, людина щирої душі,володарка поетичного слова – Любов Семенівна Денисенко. «До любові свої повертаймо серця» - збірка сердечна і світла, адресована широкому колу читачів і вміщує щирі життєві вірші. Лейтмотивим книги звучить заклик відкривати серця любові, плекати доброту, цінувати й берегти рідних і близьких людей, уміти насолоджуватися кожною миттю.Учні школи бажають автору довголіття, плідної праці, радувати  вдячних читачів незабутніми шедеврами.

22:51 16.10.2019

Всесвітній день охорони місць існування

День охорони місць існування, який був затверджений у 1979 році в рамках Конвенції про охорону дикої фауни і флори і природних місць існування в Європі Бернської конвенції, відзначають у всьому світі 6 жовтня.

22:47 16.10.2019