Звенигородське відділення УВД ФСС України у Черкаській області

Щомісячні страхові виплати за листопад профінансовано у повному обсязі

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі профхвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності.

12:08:59 17.12.2020

Фонд виплатив внутрішньо переміщеним особам 2,1 млрд грн

Сума страхових виплат, які протягом січня–листопада 2020 року Фонд соціального страхування України профінансував для внутрішньо переміщених осіб, які постраждали на виробництві, а також членів їх сімей, склала 2,1 млрд грн. Це на 133,5 млн грн, або 6,8% більше, ніж за той же період 2019 року.

10:07:47 15.12.2020

Особливості охорони праці під час виконання робіт у зимовий період

Взимку різке зниження температури, велика кількість опадів призводять не лише до переохолодження організму, а й до травмування працівників, тому кожен повинен відповідально ставитися до свого здоров’я і до  здоров’я оточуючих людей під час виконання робіт.

10:46:23 10.12.2020

Фонд виплатив медикам 17 млн грн компенсацій втраченого заробітку за час самоізоляції від COVID-19

У разі контакту з хворим на коронавірусну хворобу без засобів індивідуального захисту, медичні працівники мають право на отримання листка непрацездатності для проходження самоізоляції під меднаглядом. Заробіток, який вони втрачають за час ізоляції від COVID-19, їм компенсує Фонд соціального страхування України.

10:43:41 09.12.2020