Відстеження результативності регуляторних актів

23.12.2019 Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту рішення Матусівської сільської радиоб’єднаної територіальної громади«Про ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік»

23.12.2019 Звітпро повторне відстеження результативності регуляторного акту рішення сесії Матусівської сільської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на 2019 рік»

23.12.2019 Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту-проекту рішення Матусівської  сільської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік»

18.12.2019Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту-проекту рішення Матусівської  сільської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на  території Матусівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

29.06.2018 Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту-проекту рішення Матусівської сільської ради «Про ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік»

29.06.2018 Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту-проекту рішення сесії Матусівської сільської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на 2019 рік»

29.06.2018 Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту-проекту рішення Матусівської  сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»