Шполянський район, Черкаська область

Постійні комісії Матусівської сільської ради

І. Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту:

Голова Комісії: Бобошко Лариса Іванівна

Члени комісії: Рибалко Іван Петрович Фатієва Ольга Михайлівна Омельченко Валентина Василівна Дердуга Алла Сергіївна

ІІ. Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування, соціально- економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Голова комісії: Горя Сергій Олександрович

Члени комісії: Логоша Сергій Іванович Харченко Олександр Анатолійович Головкін Анатолій Васильович Шевчук Олег Семенович

ІІІ. Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою:

Голова комісії: Гомонюк Олександр Миколайович

Члени комісії: Міняйло Костянтин Іванович Вітів Михайло Васильович Збризький Володимир Вікторович Карпань Василь Опанасович

ІV. Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства енергозбереження та транспорту:

Голова комісії: Олійник Анатолій Володимирович

Члени комісії: Берестовий Роман Іванович Чорнозуб Анатолій Петрович

V. Постійна комісія з гуманітарних питань:

Голова комісії: Чорнозуб Наталія Леонідівна

Члени комісії: Ситник Олена Матвіївна Литвин Лариса Миколаївна