ОСВІТА

Відбір підручників

10:52:36 07.02.2022

Всесвітній день читання вголос

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році

10:57:03 02.02.2022

Пташиний друг

Птахи – прекрасні створіння природи – наші помічники, захисники наших садів, полів, городів від шкідників. Кожна людина має дбати та охороняти птахів.

10:38:21 31.01.2022

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. 1 листопада 2005 року Генеральна асамблея ООН прийняла Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. У цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів. Україна на державному рівні вшановує жертв Голокосту з 2012 року.    Сьогодні у Матусівському ліцеї № 2 на вшанування пам’яті жертв Голокосту  класні керівники 1-4 класів провели для своїх учнів інформхвилинки, у ході яких познайомили молодших школярів з поняттям «Голокост» та з історією його виникнення. Година спілкування «Чужого горя не буває» буда проведена з учнями 5-7 класів. З болем, сумом і жалем в очах і душах подумки підсумували учні, що такого жаху не повинно повторитися. Для учнів 8-11 класів було проведено Годину Пам’яті «Український вимір Голокосту», у ході якої учні з’ясували, що Україна має свій вимір Голокосту. Пройшовши через страхіття Голодомору, українці як ніхто інший, розуміють біль єврейського народу. Ми зобов’язані берегти пам?ять про Голокост і не допустити повторення подібного пекла у майбутньому. Нас не зломить повік, бо ми не поодинці, А попліч ідемо крізь темряву негод... Не умирать, а жить, євреї, українці! Нехай живе народ!

09:07:49 28.01.2022

День Соборності України

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 100 років бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.

09:40:57 24.01.2022

В єдності наша сила

21 січня в Матусівському ліцеї №2  організовані та проведені виховні заходи, які присвячені Дню Соборності України.  З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування  національної свідомості школярів з учнями початкових класів було проведено акцію “Живий ланцюг Соборності”. Вони дружно взялися за руки, щоб утворити ланцюг єдності українців у єдиній державі. Також для молодших школярів була проведена інформаційна сторінка “День Соборності України: історія виникнення свята”, а переглянуте відео “Україна — Соборна держава” допомогло молодшим школярам зрозуміти, що наша Батьківщина незалежна і єдина.

09:40:46 24.01.2022