ОГОЛОШЕННЯ

ГРАФІК РОБОТИ МОБІЛЬНИХ ТОЧОК ДОСТУПУ

22:41 09.07.2019

ОГОЛОШЕННЯ

В  Матусівській ОТГ працює відділ «Центр надання адміністративних послуг», який проводить прийом громадян в приміщенні сільської ради, другий поверх, кабінет № 4. На сьогоднішній день у відділі продовжується робота по прийманню заяв від жителів по питаннях субсидії, зміни в складі сім’ї, по оформленню декларацій на тверде паливо.

22:35 09.07.2019

Шановні жителі Матусівської громади!

Щиро вітаю вас з національним святом – Днем Конституції!  Наш Основний закон – це втілення ідеалів свободи і справедливості, головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України. Бажаю, щоб це свято об’єднало нас усіх у бажанні змінити життя на краще, проявляти відповідальність, самовіддано працювати, самореалізовуватись і цим забезпечити справжній розквіт нашої громади та усієї України, гідне життя громадян, щасливий завтрашній день наших дітей.  Нехай ніколи не залишає вас віра в світле майбутнє нашої держави, а досвід, творча енергія, сила і розум будуть спрямовані на благо власної родини і українського народу.

21:22 27.06.2019

До уваги представників агропідприємств!

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення  на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

22:06 26.06.2019

Адміністративна відповідальність за порушення законодавства у сфері державної реєстрації бізнесу та нерухомості

Статтями 16611 та 16623 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за правопорушення у сфері державної реєстрації вчинені:

12:40 19.06.2019