ОГОЛОШЕННЯ

Держгеокадастр Черкаської області закликає власників земельних ділянок і землекористувачів перевірити відомості про свої земельні ділянки на Публічній кадастровій карті

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області систематизує інформацію про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 01.01.2013 року й посвідчене державними актами (договорами оренди) та відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру (ДЗК).

12:14 12.11.2019

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги представників агропідприємств!

10:50 31.10.2019

ОГОЛОШЕННЯ

02 жовтня 2019 року об 10.30  в приміщенні Матусівської амбулаторії безкоштовний огляд  буде проводити окуліст.

13:04 27.09.2019

Оголошення

Шполянська районна філія Черкаського ОЦЗ організовує професійне навчання для всіх бажаючих (безкоштовно) за професією «Тракторист-машиніст с/г виробництва» категорії А1. Загальна тривалість навчання 6 місяців в м. Городище, проїзд оплачується щоденно. Бажаючим звернутися до районної філії не пізніше 15 жовтня 2019 року.

21:20 17.09.2019

Подяка

Керівництво Матусівської громади висловлює слова подяки керівникам  фермерських господарств: Кравченку І.В.,  Гомонюку О.М.,  Шипельову О.А., Волинцю Г.І., Олійнику А.В., Дяді В.А., Крикуну О.М.  та працівникам сільської ради ОТГ за фінансову допомогу  в організації поховання односельця, полеглого бійця Олександра Лінчевського.  Всі кошти були передані батькам на організацію поховання сина.

23:23 16.09.2019

До уваги жителів громади!

У зв’язку із тим, що на території Матусівської громади неодноразово складалася висока пожежна небезпека, доводимо до відома громадськості про обов’язковість дотримання норм протипожежної безпеки, правил поведінки, та наголошуємо щодо категоричної заборони випалювання стерні та сухотрав’я.

23:23 16.09.2019