ОГОЛОШЕННЯ

На 92-другому році життя відійшов у вічність останній ветеран Великої Вітчизняної війни с.Матусів Пилип Микитович Шевченко.

Керівництво Матусівської сільської ради ОТГ висловлює щирі співчуття рідним Пилипа Микитовича. Нехай добрий, світлий спомин про померлого назавжди залишиться у серцях рідних, односельчан, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть! Поділяємо біль та горе рідних! Вічна і світла пам’ять Пилипу Микитовичу, він прожив достойне життя!

10:18:42 26.03.2020

Увага! Вакансія!

20:37:48 19.03.2020

Перелік інформаційних ресурсів, за якими можна отримати достовірну оперативну інформацію щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію:

Гарячі лінії та інтернет-ресурси Обласна «гаряча лінія» працює в робочий час з 8:00 до 18:00 (окрім суботи та неділі) за номерами: 64-91-82 64-92-39

21:50:18 17.03.2020

Шановні жителі Матусівської ОТГ!

Закликаю вас без особливої потреби не виходьте  з ваших домоволодінь! Без нагальної потреби не виїжджайте  з населених пунктів! Не відвідуйте державні заклади і установи! При відвідуванні магазину, аптеки та інших закладів - дотримуйтесь дистанції 1,5-2м! Особливо звертаюсь до літніх людей: не виходьте з домівок і не наражайтесь на небезпеку! Якщо відчуваєте, що захворіли на застуду або ГРВІ, залишайтеся вдома і телефонуйте сімейному лікарю! Не потрібно йти до амбулаторії або ФАПу - ви можете інфікувати інших людей та медперсонал! Якщо ви або ваші рідні та знайомі повернулись з інших країн  - будьте відповідальними, прохання ізолюватись на 14 днів! Чим менше соціальних контактів, тим більше в нас шансів уникнути поширення вірусу та зберегти здоров'я та життя наших жителів!

10:58:09 17.03.2020

КАРАНТИН!!!

Навчально-виховні комплекси Матусівської сільської ради ОТГ тимчасово закрито на карантин та переведено на дистанційну форму навчання   на період з 12 березня по 03 квітня, відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу», листа МОН України від 11.03.2020 №1/9-154, відповідно ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», протоколу комісії ТЕБ та НС по Матусівській сільській раді ОТГ від 11.03.2020 №8 та розпорядження сільського голови №01-04/9 від 11.03.2020 року.

12:25:27 12.03.2020

До уваги жителів громади!

Початок весни є традиційним часом для прибирання території громади від сміття. На території населених пунктів громади оголошується місячник по очистці власних та громадських територій від торішніх зарослів бур’яну, побутових відходів та сміття. Просимо вас долучитися до прибирання території присадибних ділянок, дворів, вулиць, установ та організацій.

12:24:53 12.03.2020