Черкаська область, Звенигородський район

Шановні жителі села Матусів!

На вулиці Перемоги  була проведена підсипка дорожнього покриття щебнем. Це зроблено для покращення руху автомобілів та пішоходів. Але знаходяться громадяни, які беруть щебінь з дороги для своїх потреб. Сільська рада звертається до всіх та нагадує, що порушення правил благоустрою населеного пункту  тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу. Тож візьміть це до уваги.

12:19:24 23.10.2021

Оголошення!

12 жовтня 2021 р. 0 15-00 год. в селі Матусів, біля магазину «Голубий Дунай», відбудеться звіт голови громади Шаповал Л.В. та звіт про депутатську діяльність депутатів  округу №4 ( вул. Новошевченківська, Шевченка, Заруддя).

11:11:03 08.10.2021

Співчуття

Керівництво, виконавчий комітет, депутатський корпус та працівники сільської ради висловлюють щирі співчуття начальнику відділу освіти Людмилі Денисенко з приводу передчасної смерті матері. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть… Поділяємо ваше горе, підтримуємо вас у годину скорботи.

11:54:29 04.10.2021

ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Страшне горе спіткало жителів нашої громади сім’ю Кувітів. Внаслідок аварії постраждала їхня дитина, дівчинці 6 років. Звертаємося до всіх небайдужих долучитися до збору коштів на лікування. Реквізити картки батька дівчинки: 5168745608442692 – Кувіта Богдан Анатолійович. Допоможемо разом.

11:14:28 01.10.2021

Оголошення! Щеплення тварин у Станіславчику!

05 жовтня  2021 р. з 7-30 до 8-30 год. буде проводитись осіння диспансеризація с/г тварин ВРХ, ОВЕЦЬ, КІЗ, КОНЕЙ, а також щеплення непродуктивних тварин СОБАК та КОТІВ проти сказу. Щепленню підлягають тварини з 3-х місячного віку.

10:24:31 01.10.2021