22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Сьогодні, потерпаючи від кривавого вторгнення росії на нашу територію, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір. Тому, священний обов’язок кожного із нас  – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в  Другій світовій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Сьогодні ми повинні пам'ятати - перемога буде за нами!

08:26 22.06.2022

Шановні фермери, аграрії!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем фермера. Своїми невтомними руками,  мудрістю й досвідом ви щороку засіваєте українську ниву, примножуючи здобутки нашої держави. Завдяки вашим знанням, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, розвивається сільське господарство, яке вже давно є найважливішою складовою економіки країни.

14:23 18.06.2022

Шановні медичні працівники!

В Україні щорічно День медичного працівника святкується кожної третьої неділі червня. У 2022 році своє професійне свято лікарі, санітари, медсестри, фельдшери будуть святкувати 19 червня. В цей важкий час  вітаємо всіх медичних працівників  Матусівської  територіальної громади з професійним святом!

11:20 18.06.2022

Відповідальність за мародерство та колабораціонізм

В Україні з 24 лютого діє воєнний стан, який було запроваджено через повномасштабного вторгнення росії. На жаль, під час війни знайдено та затримано багато колаборантів і мародерів. У зв’язку з цим, у країні почали діяти жорсткіші закони та покарання. Верховна Рада запровадила більш жорстке покарання за мародерство під час воєнного стану та визначила покарання за колабораціоністську діяльність, яка розповсюджує проросійську пропаганду та допомагає окупантам.

10:49 16.06.2022

Долучилися до забезпечення військових формувань Збройних Сил України бутильованою питною водою

На підтримку ініціативи Звенигородської військової адміністрації в потребі забезпечення військовослужбовців питною водою, за кошти працівників сільської ради, придбано 400 л. бутильованої питної води.  Допомогу передали у волонтерський склад міста Звенигородки.

09:35 16.06.2022

Зведений перелік типових питань, що надходять від громадян з тимчасово окупованих територій України та внутрішньо переміщених осіб, а також відповіді на них

08:46 16.06.2022

Конкурсу бізнес-ідей “Роби своє” від Фонду “МХП-Громаді”

Мета: створення умов для сталого розвитку підприємництва, в т.ч. як відповідь на негативні економічні наслідки війни, у містах та селах на території Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Сумської та Волинської областей шляхом надання мікрогрантів.

14:12 08.06.2022

Фонд «Єдність за майбутнє»

Фонд «Єдність за майбутнє» з моменту заснування у 2004 році займається підтримкою жінок у складних життєвих обставинах. Одним із напрямків цієї роботи є підтримка жіночої самозайнятості та власного бізнесу.

14:09 08.06.2022