Отримали гуманітарну допомогу

На минулому тижні внутрішньо переміщені жителі Матусівської громади, які належать до категорій: пенсіонери (старше 60 років) та інваліди, отримали гуманітарну допомогу від  Благодійної організації  «Фонд Ріната Ахметова». За сприяння Управління екології та природних ресурсів даний вид допомоги отримали  ВПО, переміщені із районів проведення воєнних дій або тимчасової окупації.

13:16 05.09.2022

1 вересня

Сьогодні важливе свято для нашого підростаючого покоління, їх батьків та вчителів.

18:29 01.09.2022

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій

12:26 01.09.2022

Активність і згуртованість – складові вдалої реалізації  проєкту «Сигнальна ВЕЖА»

Активність і згуртованість – складові вдалої реалізації проєкту «Сигнальна ВЕЖА»

29 серпня у Матусові, біля ліцею №1, встановили макет сигнальної ВЕЖІ, стенд та лавки. За словами менеджерки проєкту «Сигнальна ВЕЖА» Олени Давидюк, орієнтовно до 15 вересня на стенді буде розміщено інформаційний банер, а поряд встановлено урну для сміття. А вже до кінця жовтня планується висадка саджанців кущів і дерев. До монтажних робіт по встановленню сигнальної ВЕЖІ долучилися представники місцевого самоврядування, працівники КП «Відродження», члени Молодіжної ради, ініціативна група проєкту   та місцеві жителі. Активність і згуртованість — запорука вдалої реалізації всіх починань, тому велика вдячність всім, хто зробив свій вклад у реалізацію проєкту.

11:54 01.09.2022

Дорогі діти, вчителі, батьки!

Попри те, що в Україні війна,  навчальний рік розпочинається як завжди — 1 вересня. Це свято завжди було сповнене лише світлими та теплими спогадами про перший дзвоник, вчителів, квіти та нових друзів. То нехай же і цього року, в яких би умовах це свято не пройшло, ми зустрінемо його щасливими. Усім, хто прийшов здобувати знання, бажаємо успіхів і наснаги, терпіння і сил, завзяття та невичерпної допитливості. Нехай вас завжди супроводжує впевненість у власних силах, відданість шкільної дружби і надійна підтримка близьких. Нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та нашу перемогу!

08:57 01.09.2022

Допомога багатодітним сім’ям

Багатодітні сім’ї Матусівської громади отримали допомогу від Звенигородської районної організації Товариства Червоного Хреста України. Продукти харчування та засоби гігієни – суттєва підтримка для родин, в яких троє і більше дітей шкільного віку. Щира вдячність голові районної організації Товариства Червоного Хреста Володимиру Слиньку за надану допомогу та співпрацю.

09:30 30.08.2022

Андрій Стріхарський: зміни у законодавстві

09:18 30.08.2022

Україна відзначає День пам'яті захисників

29 серпня, у День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, о 10:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання.

08:56 29.08.2022