Вибори президента школи

З метою підвищення рівня правової освіти й політичної культури майбутніх виборців, підвищення інтересу до інституту виборів у школярів, сприянню виховання у підлітків активної життєвої позиції у Матусівському НВК № 1 стало традицією проводити вибори президента школи.

10:49 31.10.2019

В Матусівській громаді приділяється увага відродженню та збереженню культурної спадщини та традицій.

Одним із визначних місць села Матусів є Палац одружень, який знаходиться в сільському будинку культури. Тут є обрядовий зал та кімната для молодих, де вони готуються  до церемонії розпису. Відкрили Палац одружень в 1981 році, і з тих пір в його стінах утворилися тисячі молодих сімей. Були часи, коли кожного місяця тут одружувалося  близько 125 пар. Щоб стати на весільний рушник  до Матусова приїжджали молодята із усього Шполянського району та навіть області. Адже одруження – одна з найвизначніших подій,  яка символізує народження нової  сім’ї та новий крок  в житті людини. Тож і робити цей крок  приємно в красиво оздобленому  місці.

08:56 30.10.2019

В навчальних закладах громади провели заходи під назвою «Уроки важливих змін».

25 жовтня  в навчальних закладах Матусівської ОТГ проектний менеджер громади Вікторія Шурдук та директор Черкаської філії АТ «Альфабанк» Олег Лисенко провели заходи під назвою «Уроки важливих змін» в рамках проекту «Маленький тур для великих змін». «Уроки важливих змін» - це пілотний освітній курс з громадянської освіти для учнів початкової школи, розроблений громадською організацією «МІНЗМІН». Курс «Уроки важливих змін» складається із чотирьох основних частин – «Я змінюю!», «Світ навколо мене», «Влада», «Доброчесність».

13:00 28.10.2019

В Матусівській громаді вирішується питання з орендою водоймищ та приведення їх до порядку.

Наповнення бюджету громади є на сьогодні одним з найважливіших питань для керівництва Матусівської громади. Адже кошти  бюджету спрямовуються на розбудову  соціальної та виробничої інфраструктури громади. Це, насамперед: ремонт доріг, вуличне освітлення, утримання закладів освіти, культури, медицини та інші важливі   питання для розвитку.

19:10 24.10.2019

В Матусівській громаді вшановують історію рідного краю.

З роками всі споруди та архітектурні елементи мають здатність втрачати свій зовнішній вигляд і руйнуватись. Так сталося і з пам’ятником загиблим воїнам, який одиноко стоїть на території колишнього цукрового заводу в с.Матусів. Тут знаходиться і братська могила загиблим воїнам, які захищали село Матусів від фашистських загарбників. Після припинення роботи заводу територія перебуває в занедбаному стані, тому сільською радою було прийняте рішення реставрувати пам’ятник загиблим воїнам та перенести останки солдат в достойне місце вшанування їхньої пам’яті – на Алею Слави сільського кладовища. Таке рішення прийнято з метою приведення в належний вигляд пам’ятника та могили, щоб всі бажаючі могли з повагою  вшановувати Героїв, які загинули, захищаючи село Матусів.

20:33 23.10.2019

В Матусівському НВК №2 висадили 100 кущів троянд.

21 жовтня учні 9-11 класів Матусівського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ст. №2» на чолі з директором Горбенко Л.Г. та разом з вчителями школи висадили 100 кущів троянд, які подарувала випускниця 1979 року Кураш Ольга Василівна. Дуже давно ми хотіли зробити гарну та яскраву клумбу, і коли отримали в подарунок кущі троянд – були просто в захваті!

18:39 23.10.2019

Матусівська громада прийняла участь в Міжнародній конференції "Зелена інфраструктура для громад"

Мета конференції надати новий поштовх та натхнення для ОТГ у розвитку потенціалу своїх територій та підвищення рівня обізнаності та культури мешканців, залучення їх до активної участі у нових проектах на рівні громади. Особливу увагу у тематичних обговореннях приділили використанню у повсякденному житті кожного жителя громади принципу "ZERO WASTE /НУЛЬ ВІДХОДІВ", основними якого є: Відмовляйся від зайвого, Зменшуй споживання, Використовуй знову, Компостуй, Сортуй. СВІТ БЕЗ ВІДХОДІВ - ЦЕ свідома відмова від емоційних покупок та правило користуватися тим, що вже маєш. Представники громад з усієї України та експерти обговорювали також теми: Муніципальний Енергетичний менеджмент в громадах, Державне-приватне партнерство, Неформальне просторове планування, Е- Рішення для громад та Партнерські хаби: Бізнес-асоціації та ОТГ обмінювалися кращими практиками.

11:48 21.10.2019