Новини

Матусівська та Тальнівська громади стали учасниками програми «Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад»

З 12 по 28 жовтня CANactions School for Urban Studies отримала 101 заявку від об’єднаних територіальних громад з 19 областей України, з яких 49 – територіальні громади сільського типу, 33 –  громади селищного типу, 19 – громади міського типу. На базі результатів відкритого конкурсу заявок до участі у програмі було відібрано 30 об’єднаних територіальних громад.

14:48 19.10.2018

Добрі справи Матусівської ОТГ. Щасливі оченята та непідробна радість

Зробити добру справу можна і треба завжди- така позиція у голови Матусівської ОТГ Василя Васильовича Колісника.  Маленькі хлопчики та дівчатка повинні зростати в атмосфері безмежної любові й турботи з боку як батьків, так і влади, бо вклад у наших дітей — це вклад у наше майбутнє. Саме тому у переддень Свята Знань громада подарувала учням Станіславчицького НВК такий потрібний ігровий майданчик, який встановили в погожі дні вересня. Гойдалки, турніки для вікових груп, пісочниця для ігор відтепер слугуватимуть  школярам та вихованцям дитсадка  не тільки для розваги, а й сприятимуть фізичному розвитку.

17:50 11.10.2018

Матусівська ОТГ взяла участь у змаганнях між об'єднаними територіальними громадами Черкаської області

7 жовтня в с. Білозір'я відбулися Другі спортивні змагання між об'єднаними громадами Черкаської області на "Кубок народного депутата України Сергія Ярославовича Рудика", за участі 13 територіальних громад області: Білозірської, Єрківської, Зорівської, Кам'янської, Ліплявської, Матусівської, Мліївської, Мокрокалигорірської, Набутівської, Ротмистрівської, Стеблівської, Степанецької та Степанівської. Команда  Матусівської ОТГ брала участь у всіх спортивних дисциплінах: дартс, гирьовий спорт, армспорт, перетягування канату, настільний теніс, шахи і шашки, футзал. Вищим досягненням нашої команди - ІІІ місце у армспорті. Жителі  громади щиро вдячні учасникам змагань  за активність і результативність та спонсорам: керівнику ФГ "Ольвія" Кравченку І.В. та сільському голові Матусівської ОТГ Коліснику В,В.

17:01 11.10.2018

Добрі справи Матусівської ОТГ. Немає нічого кращого, аніж дитячий сміх.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива!

09:41 11.10.2018

Матусівська ОТГ вивчала досвід організації безпеки населення в місцевих громадах на Донеччині

Представники трьох областей України – Кіровоградської, Миколаївської та Черкаської – завітали на Донеччину з метою вивчення досвіду створення та діяльності центрів безпеки громадян. Організатором навчальної поїздки виступив Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Розпочався навчальний візит з офісу Донецького ЦРМС, де представникам інших регіонів України розповіли про стан децентралізації у Донецькій області. Про реформу учасникам поїздки розповідав Артем Вівдич, директор Донецького ЦРМС. Про ефективне залучення бюджетних коштів як інструмент у створенні Центрів безпеки говорив Артем Колодезний, радник з питань регіонального розвитку Донецького ЦРМС. Під час семінару в Краматорську гостям презентували обласну програму зі створення Центрів безпеки, познайомили з реалізацією проектів у сфері безпеки в громадах програмою розвитку ООН.

15:33 03.10.2018