В навчальних закладах громади пройшли новорічні заходи

Протягом тижня в трьох навчальних закладах Матусівської громади відбулись святкові новорічні заходи. І малюки із садочків, і старшокласники стали активними учасниками карнавальних дійств. Всі креативно та творчо підійшли до підготовки новорічних свят. В казкових героїв перевдягалися не тільки діти, а й працівники садочків та шкіл. Батьки також  активно долучались до проведення свят. Вони приготували чарівні карнавальні костюми діткам та самі брали участь в театралізованих шоу. Окрім того в кожній школі для всіх присутніх  була створена святкова фото зона та весела бутафорія для світлин.               Найрадіснішим моментом для дітей стала поява Діда Мороза з подарунками. Висловлюємо велику подяку спонсорам, які потурбувалися про те, щоб торбина Діда Мороза була повна солодощів. Матусівський НВК №1 вдячний СПП «Оліана», ФГ «Фенікс», ФГ «Оріон», приватному підприємцю Мірошніченко М.В. та приватному підприємцю Кравченко Н.О.  Матусівський НВК №2 дякує ТОВ «ЛНЗ ГРУП». Станіславчицькі школярі дякують ФГ «Дядя» та ПП «Метроагрофірма». З багажем позитивних емоцій та гарним настроєм діти відправилися на зимові канікули, щоб насолоджуватися відпочинком та набиратися сил для подальшого навчання.

18:02 30.12.2019

В Матусівську громаду з робочим візитом завітав народний депутат

21грудня до Матусівської громади з робочим візитом завітав Андрій Стріхарський, депутат Верховної Ради Українивід партії «Слуга народу» на одномандатному виборчому окрузі №196. Зараз він працює у Комітеті Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

21:55 21.12.2019

Проведено капітальний ремонт бар’єрного огородження

Безпека руху є одним із важливих елементів, що допомагає зберегти людське життя. Експлуатаційним утриманням містків через річку передбачено дорожнє огородження бар’єрного типу.  В с. Матусів по вул.Козацькій на містку не було бар’єрного огородження і траплялися нещасні випадки. Тому керівництвом ОТГ було прийнято рішення провести капітальний ремонт важливого елемента дорожньої інфраструктури. Наразі закінчились роботи з капітального ремонту металевого бар’єрного огородження на суму 132,4 тис. грн., які виділені з бюджету сільської ради ОТГ. Тепер транспортні засоби і пішоходи зможуть безпечно перетинати даний відрізок дороги.

12:50 21.12.2019

В Матусівській громаді комунальне підприємство поповнилося новою технікою

Одне із найважливіших завдань будь-якого органу місцевого самоврядування полягає в забезпеченні комфортного проживання жителів. В 2017 році в Матусівській громаді  було створено комунальне підприємство «Відродження». Це був важливий крок для покращення благоустрою та екологічного стану громади.

11:22 21.12.2019

В Матусівській громаді в День Святого Миколая відбулося відкриття Новорічної ялинки

Новорічно-Різдвяні свята – це свята, коли дива стають реальністю. Вони сповнені добром та любов’ю, мріями і сподіваннями. Саме День Святого Миколая розпочинає  круговерть зимових святкувань.

18:05 19.12.2019

Шановні жителі Матусівської об’єднаної територіальної громади!

Вітаємо вас з Днем Святого Миколая Чудотворця – одним з найсвітліших, найдобріших і найрадісніших християнських свят, яке традиційно уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у своє краще майбутнє.

19:01 18.12.2019

Центр надання адміністративних послуг Матусівської ОТГ повідомляє:

18 грудня о 10-00 годині спеціалісти Шполянського відділу Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області будуть проводити прийом громадян в приміщенні ЦНАП за адресою вул.Кравченка 7.

17:41 16.12.2019

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, члени ваших родин!

Минуло 33 роки від дня однієї з найбільших катастроф України — аварії на Чорнобильській АЕС, аварії, до якої ніхто не був готовий. І так сталося, що саме ліквідатори стали першими, хто кинувся на приборкання радіаційної стихії ціною власного здоров’я та життя.

19:56 14.12.2019