Новини

НВК Матусівської ОТГ долучились до національної акції «16 днів проти насильства», « Ми – проти СНІДу»

1 грудня –це не лише початок календарної зими, а й день, який згадується із внутрішнім тремтінням. Саме 1 грудня світ закликає не забувати про грізну небезпеку,  яка може чатувати кожного: синдром набутого імунодефіциту, а скорочено просто СНІД. На жаль, люди не завжди розуміють, що їхнє здоров’я у їхніх руках і піклуватися про нього потрібно самим.

16:05 05.12.2018

Початок освітньої програми «Інтегроване просторове планування для об'єднаних територіальних громад» за участі Матусівської ОТГ

90 представників з 30 об'єднаних територіальних громад (ОТГ) з 19 областей України разом з 30 фахівцями у сфері просторового планування, які за результатами попереднього відкритого конкурсу заявок були обрані до участі у навчальній програмі, відвідали Семінар «Вступ до стратегічного просторового планування», який проходив у Києві та став початком програми «Інтегроване просторове планування для об'єднаних територіальних громад».

13:54 30.11.2018

Родинне свято в Матусівському НВК №1

Наприкінці листопада у Матусівському НВК №1відбулося родинне свято на тему: «Осінь красуня  до малят прийшла, кошик з казкою їм принесла». У святковому заході приймали участь діти старшої групи «Сонечко», молодшої групи «Ромашка»,  учні 1-го та 3-го класу.

15:43 28.11.2018

Солістка Матусівської ОТГ нагороджена грамотою обласного фестивалю патріотичної пісні «Народ мій є, народ мій завжди буде»

25 листопада в Палаці культури м. Городищі, що на Черкащині, відбувся заключний концерт переможців обласного фестивалю патріотичної пісні «Народ мій є, народ мій завжди буде». Метою даного фестивалю є розвиток та популяризація кращих традицій української національної пісенної творчості. У фестивалі прийняли участь солісти, народні та аматорські вокальні колективи.

12:10 27.11.2018

Тиждень англійської мови

Незвичайним видався тиждень англійської мови в Матусівському НВК №2 з 19 по 23 листопада. Кожен день був цікавим та насиченим різноманітними заходами, іграми, конкурсами та фізкультхвилинками.

15:35 26.11.2018

Практичні заняття фахівцями 17 Державної пожежно-рятувальної частини в навчальних закладах Матусівської ОТГ

23 листопада в с. Матусів та Станіславчик Матусівської ОТГ фахівцями 17 Державної пожежно-рятувальної частини були проведені практичні виступи перед аудиторіямизагальоносвітніх закладів цих населених пунктів. Основна тематика - "Безпека життєдіяльності людини", а саме: поводження при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів, поводження на льоду, водоймах, правила надання первинної медичної допомоги в різноманітних надзвичайних ситуаціях, правила користування первинними засобами пожежогасіння, опис обладнання пожежногго автомобіля тощо.

12:11 26.11.2018

День пам’яті жертв голодомору

В Матусівському НВК №1 та Станіславчицькому НВК вшанували пам'ять жертв голодомору. Щорічно цей день відзначається в Україні в четверту суботу листопада.

16:56 25.11.2018