Відбулася сесія

Дата: 23.11.2021 10:50

19 листопада відбулася 17 сесія Матусівської сільської ради восьмого скликання. Участь у засіданні сесії взяли 16 із 22 депутатів сільської ради.

В числі перших питань розглянули звіти. Зокрема, про місцевий бюджет, державного комунального підприємства «Відродження», державного КНП «Центр надання соціальних послуг» за 9 місяців 2021 року.

Також депутати внесли зміни до рішення сесії від 22.12.2021 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади 2021 року», затвердити програму «Турбота» на 2021-2024 роки.

Депутати дали згоду на списання основних засобів по закладах освіти, виділили 7 тисяч на матеріальну допомогу жителям громади.

Також на засіданні сесії було розглянуто 73 земельних питання, розглянули звернення членів ГО рибалок-любителів с. Станіславчик.