Колективи Матусівського будинку культури пройшли переатестацію

Дата: 12.10.2021 11:16

9 жовтня у КК “Космос” міста Шполи відбулася чергова переатестація творчих колективів, які  мають звання «народний» і «зразковий». Переатестацію успішно пройшли  колективи Матусівського будинку культури :

- народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Горлиця»,

- народне аматорське жіноче вокальне тріо «Чарівне намисто»,

- народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Матусяни».

Відповідно до положення, колектив, який має звання, підтверджує свій статус раз на три роки. Під час атестації враховується виконавська майстерність, підбір репертуару, стабільність творчої діяльності колективу.

Атестацію оцінювали журі, до складу якого увійшли: Іванова Т.В. – директор обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Черкаської обласної ради, Глухенко Л.І. – заступник директора обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Черкаської обласної ради, Гузніна Л.В. – провідний методист відділу народної творчості обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Черкаської обласної ради.

Члени журі відзначили високу підготовку колективів Матусівської громади,  подякували учасникам за гарні виступи та побажали творчої наснаги.