НАША БЕЗПЕКА- У НАШИХ РУКАХ!

Дата: 24.05.2021 08:54

21 травня у Станіславчицькому НВК  пройшов Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху у рамках всесвітнього Глобального тижня безпеки дорожнього руху, що відбувся за ініціативою ООН з 17 до 21 травня 2021 року. Темою уроку в цьому році стала: «Безпечна дорога додому. Будь помітним на дорозі». Безпека вулиць – це і про безпечну швидкість, і про безпечну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху . В рамках тижня безпеки дорожнього руху  учні разом з класними керівниками опрацювали Правила для пішоходів, повторили умови безпеки для учасників дорожнього руху, провели вікторини на знання дорожніх знаків та сигналів регулювальника. Учні 1 та 4 класів переглянули тематичні мультфільми і в ігровій формі визначили порушення з боку пішоходів і водіїв. Свої знання з ПДР учні оформили у власних малюнках і плакатах. На Єдиному уроці був присутній поліцейський громади Іванов В.Ю. Він  змоделював для учнів ситуацію руху транспортного засобу по дорозі. Присутні мали змогу повторити групи дорожніх знаків, сигнали регулювальника та світлофора, види перехресть. Іванов В.Ю. звернув увагу на важливість носіння світло відбивних елементів на одязі та наявність їх на транспортному засобі у темну пору доби. Та найцікавішим моментом зустрічі було  навчально-практичне «керування» і «проїзд по дорозі», адже кожен бажаючий міг побути патрульним, регулювальником, водієм. Учні дякували Вадиму Юрійовичу за цікаву розповідь і змогу побути  юними патрульними та пообіцяли бути слухняними на дорозі і з правилами дорожнього руху лише дружити.