Новий спортивний майданчик на вулиці Вишневій

Дата: 12.04.2021 12:53

10 квітня на вул. Вишневій в с.Матусів відбулось встановлення дитячого майданчика. Для веселого та активного відпочинку  ігрове знаряддя дітям громади подарував ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод», керівник Анатолій Ткаченко.

До встановлення та облаштування майданчика долучились активні мешканці села. Дуже приємно, що є люди, готові допомогти і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Дякуємо всім хто долучився до облаштування куточку для малечі.

Новий дитячий ігровий майданчик – це місце, де діти  зможуть гратися і спілкуватися з однолітками,  це радість для всієї малечі  та їх батьків, які, наглядаючи за дітьми, зможуть займатися спортом, адже майданчик встановлений біля спортивної площадки для дорослих.