21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Дата: 22.02.2021 15:11

Щоб любити – треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
                                                  Василь Сухомлинський
Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб - МОВА.
    Тож саме цього тижня у Матусівському НВК №1 зібралися справжні українці, шанувальники рідного слова, знавці бездонної скарбниці нашого фольклору і української пісні. Команди "Дажбог"10класу та" Сварог "9 класу змагалися у мультимедійній вікторині «Найрозумніший», команди "Перун" 8класу та "Ярило" зійшлися у грі" Краща мова єднання – це українська", учні 6 класу перевіряли свої знання у грі" Кращий знавець рідної мови".