ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Дата: 22.02.2021 08:46

7 років тому сталися найтрагічніші події Революції Гідності. Саме в ці дні в центрі Києва загинула найбільша кількість учасників майже тримісячних протестів- майже 100 осіб. День пам»яті відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури і свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи. «Сьогодні вся Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні - людей, які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього нашої країни. Вони були звичайними людьми - науковцями, програмістами, митцями, студентами, вчителями, підприємцями... І всі вони віддали найдорожче - життя, аби ми могли жити у новій, вільній та демократичній державі»,- зазначив під час історичного уроку  «Хто за свободу вийшов проти смерті,тому немає смерті на землі», проведеній у Станіславчицькому НВК,  учитель історії Бойко В.І.  Щемливі вірші,  зворушливі  відеокадри…  В кінці  уроку присутні  запалили свічку пам»яті та  продекламували слова, які стали своєрідним гімном відвазі ,мужності і патріотизму :

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі!