В громаді змінився перевізник пільгових категорій населення

Дата: 16.02.2021 11:18

У зв’язку з тим, що закінчився термін дії договору між Матусівською сільською радою і  попереднім перевізником пільгових категорій населення, постало питання заключення нового договору. Під час вивчення даного питання було встановлено, що на автобусному маршруті загального користування «Черкаси-Лебедин», що проходить по території Матусівської громади та з’єднує с.Станславчик, с.Матусів та м.Шполу,  лише один перевізник ( ФОП Рева Олександр Миколайович) здійснює перевезення пасажирів,  згідно договору від 09.09.2019 р.  №1/2019/4.3.1 з Черкаською обласною державною адміністрацією та має всі обов’язкові документи.

Виконавчий комітет сільської ради затвердив  протокол засідання конкурсного комітету «Про надання компенсаційних виплат  за перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах, що не виходять за межі області».

Відповідно до укладеного договору між ФОП Рева О.М. та Матусівською сільською радою, пільгові перевезення мають здійснюватися щосереди за маршрутом с.Станіславчик – с.Матусів – м.Шпола за графіком:

7:20 із с.Станіславчик - 7:50 прибуття м.Шпола

13:00 із м.Шпола         - 13:30 прибуття с.Станіславчик