29 січня – День пам’яті героїв Крут

Дата: 29.01.2021 21:14

Любіть Україну, як вірні сини

Віддати життя їй готові,

Як юні сини, що життя віддали

Під Крутами всі, як Герої...

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї.

29 січня в Матусівському НВК № 2 для учнів 1-11 класів були проведені години патріотичного виховання:"Крути – символ українського патріотизму"," Герої Крут - для нащадків взірець"," Через Крути до майбутнього","Бій під Крутами - що то було?", презентація "Крути: і сум, і біль, і вічна слава!”, відеоролик “Лист без конверта,” присвячений воїнам Крут. У шкільній бібліотеці відбулася тематична виставка"Крути - наша слава, наша історія".Активну участь у заходах взяли учні, розказавши для своїх однокласників вірші, присвячені пам’яті героїв, які загинули в бою. Хвилиною мовчання вшанували полеглих хлопців, які без вагань віддали молоде життя в ім’я волі свого народу.Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. Нехай подвиг юних українських хлопців буде для нас прикладом, як потрібно любити рідну землю.