Підсумки підведено

Дата: 07.12.2020 09:40

«Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому,

підкоряйте нові вершини,

докладайте максимум зусиль

– тоді на вас чекатиме круте майбутнє!»

Протягом 2020 року в нашій школі під таким гаслом   проходив І сезон LIFECELL  Академія. За умовами першого сезону,   клас з найкращою успішністю за 2019-2020 н.р.  отримує  подарунки.

Сьогодні особливим та незвичайним  виявився день для наших 4-класників та їхнього керівника Молчанової Ольги Дмитрівни, адже до них завітали представники компанії «Lifecell» та привезли подарунки для переможців сезону.  За хорошу успішність учні отримали подарунки: Дипломи переможців І сезону LIFECELL  Академія,  безкоштовні річні пакети «Lifecell- Інтернет безмеж»,   рюкзачки для  носіння спортивного одягу, значки та брелок.

Школу також не залишилася без подарунку! Ми отримали 5 професійних спортивних  м'яча для заняття футболом, волейболом та американським футболом.

Своїми діями представники компанії «Lifecell»  закликають нас: «Продовжуйте навчатися на відмінно разом з Lifecell!»