Підсумки роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Матусівської сільської ради ОТГ за шість місяців

Дата: 28.05.2020 23:00

В листопаді 2019 року в Матусівській об’єднаній територіальній громаді з метою забезпечення доступності та спрощення одержання адміністративних послуг, за програмою «U-LEAD з Європою», відкрито відділ «Центр надання адміністративних послуг».

За шість місяців роботи ЦНАП в програмі «Вулик» прийнято і оброблено 150 заяв, надано консультацій 535 особам. Проводиться робота по наданню послуги вклеювання фотокартки при досягненні громадянами 25-ти або 45-річного віку.

Працівники Шполянського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду проводили прийом жителів громади по питаннях призначення пенсій, консультації та роз’яснення щодо пенсійного забезпечення. До впровадження карантину працівники Пенсійного фонду відвідали ЦНАП три рази, консультації отримали 35 жителів громади.

За 2019 рік призначено житлових субсидій на скраплений газ і тверде паливо 824 особам. В 2020 році розпочато прийом документів для оформлення  житлових субсидій, прийнято 115 заяв.

Розпочато оформлення документів на призначення житлових субсидій на опалювальний період 2020 – 2021 року.

Систематично проводиться звірка із відділом пільг УСЗН по пільговим категоріям громадян (діти війни, учасники Великої Вітчизняної війни, учасники АТО, ліквідатори аварії на ЧАЕС). Центр надає довідки згідно переліку  затверджених послуг.

Під час карантину ЦНАП працював з дотриманням карантинних вимог. Видавав результати рішень і приймав відвідувачів по нагальних питаннях.

На даний час ЦНАП працює над вивченням матеріалів по підключенню до Урядового порталу «Дія» по програмі «є Малятко».