26 квітня –День пам’яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2020 09:17

26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. І відтоді Чорнобиль - це не лише велика трагедія всього людства, а й символ безмежної мужності ліквідаторів, в тому числі й наших земляків, жителів Матусівської громади. Усі вони, ризикуючи своїм життям та здоров’ям, захистили людство від невидимого страшного ворога.

Кажуть, що час гоїть рани, але чорнобильські й через роки болять. Не стерти з пам’яті імена мужніх добровольців — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які зупинили ланцюгову реакцію смерті. Низько схиляємо голову перед тими, хто відлетів у вічність. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у нашій пам’яті.

Щиросердно дякуємо за подвиг тим чорнобильцям, які поруч з нами! Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та довгих років життя!

З повагою керівництво,

виконавчий комітет та депутатський склад

сільської ради Матусівської ОТГ