Жителька села Матусів відзначила 95-річний ювілей

Дата: 06.04.2020 12:19

5 квітня 95-річний ювілейний День народження завітав до жительки села Матусів, вдови ветерана Другої світової війни Марії Давидівни Кужель.  Чимало подій довелось пережити на своєму життєвому шляху цій жінці,  адже саме на долю її покоління випали роки голодомору, Другої світової війни, післявоєнної відбудови та важкої праці в колгоспі.

Привітати довгожительку з ювілеєм завітали представники Матусівської громади. Вони бажали Марії Давидівні міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла. Теплі слова та подарунки стали свідченням поваги та вдячності ювілярці за її життєвий шлях. Гості пообіцяли іменинниці, що обов’язково приїдуть вітати її із 100-річчям.

Марія Давидівна подякувала за теплу зустріч та виявлену увагу з боку сільської влади. Попри поважний вік, бадьора та енергійна ювілярка радо ділилась спогадами про своє життя.

Цінуймо довгожителів, які мають за плечима чимало спогадів і різних подій, які можуть дати мудру пораду і вислухати в скрутний час, які є прикладом для підростаючого покоління!