Відбулося засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Дата: 11.03.2020 11:55

11 березня 2020 року у приміщені Матусівської сільської ради відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Матусівської об’єднаної територіальної громади. Під час засідання розглянуто питання  про запобігання  поширенню коронавірусу на території  Матусівської  громади. З метою запобігання поширенню коронавірусу, членами засідання було вирішено, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 « Про запобігання поширенню на території України коронавірусу», листа МОН України від 11.03.2020 №1/9-154, відповідно ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», закрити на карантин всі навчальні заклади Матусівської сільської ради ОТГ на період з 12.03.2020 р. по 03. 04.2020 р. та заборонити на території  ОТГ проведення культурно - масових, розважальних, спортивних заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів місцевого самоврядування. Провести роз’яснювальну роботу щодо обов’язкового звернення до лікувальних закладів з ознаками гострого респіраторно-вірусного захворювання. Організувати посилений дезінфекційний режим в медичних закладах на території громади.