Жіночі колективи Матусівської громади отримали вітання напередодні 8 Березня

Дата: 07.03.2020 01:04

Напередодні прекрасного свята, жінок Матусівської об’єднаної територіальної громади чекали приємні сюрпризи.

З самого ранку жіночі колективи усіх сфер діяльності громади отримали від чоловічого колективу Матусівської сільської ради квіти та солодощі.

Сільський голова Василь Колісник та заступник голови Сергій Горя побували в навчальних закладах, медичних установах, в закладах органів місцевого самоврядування, в закладах культури, де привітали прекрасних жінок з наступаючим святом 8 Березня! «Нехай там, де ви з'являєтеся, розцвітають усмішки і лунають компліменти. Нехай весна живе у вашому серці щодня!» - бажали вони і вручали подарунки.