В Центрі надання адміністративних послуг Матусівської ОТГ встановлено РОS – термінал Ощадбанку.

Дата: 25.02.2020 22:11

Головним пріоритетом роботи Матусівської громади є наближення послуг до населення. З цією метою для зручності оплати адміністративного збору у приміщенні ЦНАПу  24 лютого був встановлений платіжний POS-термінал Ощадбанку. Таким чином керівництво громади та працівники Центру продовжують роботу над покращенням надання послуг відвідувачам.  Платіжний POS-термінал дозволяє, не виходячи із ЦНАПу, безготівково проводити платежі за допомогою банківських карток миттєво. Це дає можливість значно оптимізувати час громадян для оформлення звернення щодо надання адміністративної послуги у сфері бізнесу, нерухомості, місця проживання.

Встановленню терміналу передувало підписання договору еквайрінгу сільської ради Матусівської ОТГ з банківською установою. Роботу по встановленню  РОS-терміналу провели головний економіст Ощадбанку Микола Шумило та інженер Володимир Гавриков.

Відтепер відвідувачі зможуть здійснити оплату адміністративної послуги банківською карткою не виходячи із ЦНАПу. Безперечно, такі новації допоможуть комфортніше замовити платну адміністративну послугу та заощадити час відвідувачів.