День рідної мови

Дата: 24.02.2020 22:23

А мова народилася давно, ти знаєш?
Раніше, ніж ми з тобою з’явилися у цьому світі,
Вона колись була така ж мала, ти уявляєш?
І наче квітка ніжилася в ранковім світлі.
А мову треба берегти, ти знаєш?
Її спаплюження нікому не можна простити…
Лідія Шоха
Цьогоріч святкування  Дня рідної мови в Матусівському НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» розпочалося виставкою малюнків «Диво калинове»,  за участю учнів 1-5 класів.
Особлива атмосфера панувала сьогодні на святковому літературно-музичному заході - «Дзвенить струмочком рідна мова», для учнів 2-8 класів, який підготувала вчитель початкових класів Мазур Наталія Володимирівна спільно з колегами-початківцями.
Зала сяяла не тільки дитячими усмішками, а й вишиванками, яскравими висловами про мову. Учні проглянули цікаві відео про рідну мову, дізнались багато новогї та цікавої інформації. Завершальною самобутньою ноткою святкування Дня рідної мови стало прослуховування відеоролика «Гімн українській мові».
Відзначення Дня рідної мови дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки розвитоку української мови; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.