В День пам’яті Героїв Небесної Сотні Матусівська громада вшанувала Героїв

Дата: 20.02.2020 23:18

«Небесною Сотнею» назвали Героїв, які загинули в Києві на Майдані 20 лютого 2014 року.  Вони боролись за честь, за волю, за Україну. Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Говорити на цю тему складно, але потрібно.

В День памяті Героїв Небесної Сотні В Матусівській громаді відбулися заходи по вшануванню борців за свободу.  В бібліотеках та в навчальних закладах громади організовані тематичні виставки, пройшли виховні години, на яких було висвітлено події того дня. Жоден  з присутніх не лишився байдужим, кожен розумів, що загинули молоді, енергійні, небайдужі до власної держави люди.

Герої  Небесної Сотні загинули за правду, свободу, незалежність своєї країни, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Ми ними пишаємося. Ми їх пам’ятаємо. Герої не вмирають! Вони завжди будуть в наших серцях.