КОХАТИ- НЕ ДЛЯ СЕБЕ ТІЛЬКИ ЖИТИ

Дата: 17.02.2020 18:52

Різні віки, різні мови... все різне. Єдине — кохання. Кохання — вогонь і лід, поезія і проза,  як пісня, без кінця та краю, що лине над безкрайніми степами, як біг струмка, як грім і блискавиця, як зірка, що вражає сміливця красою й простотою водночас. Кохання — все, що було  і буде. Воно зігріває нас у свята й будні. . До кожного з нас рано чи пізно в душу заглядає кохання. Кохання — одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів! Кохання панує над світом. Воно поза віком і часом. 14 лютого - день Святого Валентина — покровителя всіх закоханих. Це хвилююче свято прийшло до нас із Заходу. Відзначення Дня святого Валентина розпочалося  у Станіславчицькому НВК розважальним шоу для учнів  3-9 класів «Валентинів день», під час якого діти відчули радісну атмосферу цього романтичного свята. Ведучі- учні 9 класу Коман Софія  та Косован Сергій  - розповіли учням про легенду заснування Дня святого Валентина та як його відзначають в різних країнах світу. Діти дізналися про важливість відзначення свята всіх закоханих та «примірили на себе» різні традиції святкування дня Валентина- від смішних до курйозних. Вже з самого ранку скриньки, організовані для привітальних листівок, були переповнені. Шкільні коридори були прикрашені  кульками-серцями та яскравими малюнками. Протягом дня проводився конкурс « Моя пара- найкраща», в якому діти взяли активну участь. З розважальною метою учням було запропоновано до перегляду мультиплікаційний відеоролик  «Щоб серця проростали любов’ю завжди». Лозова Елла  організувала  музичні перерви . Відпочинок між уроками, який супроводжувався приємною музикою, підтримував святковий настрій до кінця дня. Цікаві конкурсні завдання, невимушена атмосфера, щирість почуттів нагадали слова:

Любов придумана не нами,

Вона від Бога нам дана,

І хоч любов буває різна,

Та кожна справжня — лиш одна.

Кохання і щастя вам, дорогі друзі!

Лариса Бобошко, директор НВК