В Матусівській ОТГ відбулася нарада з директорами навчальних закладів.

Дата: 22.01.2020 19:02

21 січня відбулася нарада з директорами навчальних закладів Матусівської громади, яку провела начальник відділу освіти Людмила Денисенко. В роботі наради взяла участь перший заступник голови громади Ірина Береза. Були розглянуті та детально опрацьовані питання:

1. Про організацію харчування в закладах освіти, зокрема про впровадження системи НАССР. Також обговорили результати анкетування  щодо харчування дітей в їдальні.
  2. Про забезпечення НВК первинними засобами протипожежної безпеки.
  1.  Про проведення в закладах освіти гурткової роботи спортивного та художньо-естетичного напрямку.
  2. Про встановлення надбавки  педагогічним працівникам на 2020 рік. Виділення коштів із бюджету сільської ради на потреби закладів освіти.

Були  обговорені  статті нового Закону України «Про повну загальну середню освіту», який прийнятий 16 січня 2020 року.