На території Матусівської ОТГ розпочав роботу поліцейський офіцер громади

Дата: 17.01.2020 23:17

Черкащина стала третьою областю з реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади», який в першу чергу спрямований на надання якісних  поліцейських послуг у населених пунктах. Заяву на участь у конкурсі на посаду поліцейського офіцера Матусівської громади подав майор поліції Вадим Іванов. У подальшому, він пройшов 3-місячний поглиблений курс підготовки на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, де опанував знання за Міжнародною програмою підвищення кваліфікації Департпменту юстиції США в Україні ІСІТАР. Потім відбувся місячний курс практики в колег і наставників, які працюють з червня 2019 року та мають досвід роботи в громадах. «Поліцейський офіцер громади працює безпосередньо на території обслуговування, — пояснює Вадим Іванов. — Перші дні своєї роботи я розпочав зі знайомства з громадою та депутатським корпусом. Відвідаю усі навчальні заклади, складні сім’ї. На відміну від дільничних інспекторів, я не їжджу постійно до району, щоб відпрацьовувати там на подіях, конвоювати затриманих чи брати участь у охороні громадського порядку. Моє завдання  це постійно комунікувати з мешканцями Матусівської ОТГ, спілкуватися із ними, планувати спільну роботу та разом працювати над тим, щоб громада вдосконалювалася та ставала безпечнішою. Також до моїх обов’язків входить виявлення та припинення адміністративних та кримінальних порушень, в тому числі додержання водіями правил дорожнього руху,  профілактична робота з особами, які повернулись з міст позбавлення волі, додержання правил зберігання мисливської вогнепальної зброї. Моя робота полягає в спілкуванні з сім’ями, які знаходяться в важких життєвих обставинах, співпраця з відділом освіти та з відділом у справах дітей. Моє завдання – тісно взаємодіяти з жителями своєї громади, бути доступним для населення, знати мешканців території, яку обслуговую, їхні проблеми та оперативно надавати якісні поліцейські послуги. Одним з основних обов’язків– це налагодження тісної співпраці з керівництвом громади, взаємодія та допомога представникам громади в межах компетенції».

Робоче місце поліцейського знаходиться за адресою с.Матусів, вул.Кравченка7, в приміщенні сільської ради ОТГ. Мобільний телефон +38(096)7405980