Новорічні свята в Матусівському НВК № 1

Дата: 30.12.2019 18:43

Святкування Нового року – це завжди  приємні та довгоочікувані турботи. Хвилюються батьки, адже приготування новорічного костюму для дитини - справа непроста. Кожне дитя хоче виступити в образі улюблений мультяшного героя. В залі Матусівського НВК №1 зібралася юрба діснеєвських героїв: Білосніжка, Міккі Маус, Олаф, Єдиноріг, чаклуни, чарівниці, Попелюшка. Казкова феєрія не обійшлася, звичайно, без Діда Мороза та Снігурочки. Фея – чарівниця  заманила в дивовижну казку, де всі співали, водили хороводи, були учасниками святкових конкурсів. Учасники дійства були чудовими артистами.  Найбільше запам’ятався «Танець хуліганів» та сценка із життя на дні океану « Пригоди Губки Боба». Фінальна пісня, виконана всіма казковими персонажами – учнями 1-5 класів,  проклала стежинку до новорічної ялинки. Фотосесія з головним символом свята проходила під гучні привітання та побажання щастя, радості, здоровя,  миру і благополуччя.

Новий рік – свято, якого чекають 365 днів. Це свято  незвичне  погодою, як  в цьому році, так і дивами . У незвичайну мандрівку  на хутір біля Диканьки запросили старшокласники Матусівського НВК №1. Господарі дійства Поволоцький В. та Колодочкова М. щиро запрошували присутніх до новорічних забав. Не обійшлося без традиційних героїв: чорта, кума, Солохи, Оксани та Вакули.  Колядники з вертепом прогнали чорні сили і зачаровані учасники виробляли небачені дива: танцювали , навіть ті, хто ніколи цього раніше не робив, співали голосами найкращих артистів, показували сценічні вистави. Свято має особливість закінчуватися, але не закінчуються новорічні вітання.

У новорічну ніч чудову

Забудьте все лихе і зле,

І посміхніться знову й знову.

І все погане хай мине.

Даруйте всім тепло і ласку,

І весело хай буде вам,

Любіть усіх, як діти казку,