Бібліотеки Матусівської ОТГ поповнилися новими книгами

Дата: 25.12.2019 23:20

Неабияке задоволення читачам приносять нові надходження книг до бібліотеки. Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство.

Напередодні Нового року бібліотеки  Матусівської ОТГ збагатились на 157 книг, які надійшли,  завдяки  державній Програмі поповнення фондів публічних  бібліотек. Отримали їх в обласній універсальній бібліотеці імені Т. Шевченка, яка розподіляє книги  між бібліотеками  Черкащини. Видання різноманітні за темами та жанрами, тож кожен читач зможе підібрати для себе цікаве та корисне. Надійшло багато дитячої літератури, тож ми переконані, що книги, незважаючи на високі новітні технології, залишаться хорошим другом для дітей. Читання даруватиме радість і приємні миті, наснагу до вивчення нового і непізнаного. Запрошуємо всіх до бібліотеки!