В Матусівській громаді комунальне підприємство поповнилося новою технікою

Дата: 21.12.2019 11:22

Одне із найважливіших завдань будь-якого органу місцевого самоврядування полягає в забезпеченні комфортного проживання жителів. В 2017 році в Матусівській громаді  було створено комунальне підприємство «Відродження». Це був важливий крок для покращення благоустрою та екологічного стану громади.

Нещодавно  комунальне підприємство «Відродження» поповнилося новою технікою. За сприяння державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) придбано Трактор «Беларус 821» вартістю 464,5 тис. грн. З низ кошти ДФРР становлять 330,4тис.грн., решта -  співфінансування сільської ради в розмірі 134,0 тис.грн. Також придбано тракторний причіп ПТС-4 вартістю 160,0 тис.грн., з яких 84, 9 тис. грн. кошти ДФРР. На даний час КП «Відродження» має: 2 трактори «Беларус», 2 причепа тракторних, культиватор, косарку роторну, рециклер, деревоподрібнювач та іншу спец техніку, яку використовують для обробітку ґрунту, а в зимовий період для розчистки вулиць та тротуарів. Ця техніка відіграє важливу роль в роботі комунального підприємства, що, відповідно, позитивно впливає на розвиток громади.