Воїн – герой Матусівської ОТГ Олександр Лінчевський посмертно нагороджений орденом.

Дата: 06.12.2019 00:19

4 грудня в м. Миколаїв на честь повернення  36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського із зони проведення Операції Обєднаних сил на Сході України  відбулись  урочисті заходи: урочиста хода воїнів – морcьких піхотинців, покладання квітів до пам’ятника героям Ольшанцям та Меморіалу «Струни пам’яті».

У приміщенні художнього драматичного театру відбулось нагородження морських піхотинців. Наш земляк, уродженець с. Матусів,  боєць Олександр Лінчевський посмертно нагороджений державним орденом "За мужність" III міри. Він загинув від кулі снайпера 11 вересня поблизу Волновахи. Нагороду невтішнім батькам  Олександра вручив Адмірал Воронченко. Також були нагороджені побратими бійця: молодший  сержант  Сергій Савинов, прапорщик  Микола  Обухівський,  матрос Василь Курдов.

"У сучасному мінливому світі постійними залишаються лише сама мінливість і серце воїна. Справжній воїн завжди вірний своїй боротьбі, своїм побратимам заради нашої спільної перемоги. Ми не просто друзі або товариші по зброї, ми - морпіхи!" – з такими словами морські піхотинці висловили подяку всім тим, хто прийняв участь в марші та вшанував пам'ять загиблих воїнів.