Тиждень Доброти та Толерантності.

Дата: 26.11.2019 18:02

З 11 по 15 листопада школа відзначала Тиждень Доброти та Толерантності. Кожного дня на учнів чекала ціла низка сюрпризів і несподіванок. Мета цього проекту познайомити молодших школярів з поняттям «толерантність», гуманізація стосунків між учнями, формування позитивних навичок співіснування у колективі, виховання чуйного ставлення до людей.
Практичним психологом НВК було проведено ряд просвітницьких заходів для учнів 1-4 класів : «Подорож на планету Доброти», «Кругообіг добра в природі», «Добро крокує планетою», на яких діти не тільки уважно переглядали мультфільми, але й обговорювали побачене, переконували один одного, що треба жити мирно, поважати тих, хто поряд, бути терпимими
Дуже сподобалася дітям щиросердечна акція «Обійму безкоштовно». Дружніми обіймами діти передавали один одному тепло своїх сердечок, свою доброзичливість, дружелюбність, взаємоповагу.