Шановні працівники сільського господарства!

Дата: 16.11.2019 17:54

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята.

Селянська праця завжди вважалась однією з найважчих, тож і люди, пов'язані з нею, відзначаються витривалістю, відповідальністю, терпінням, відданістю землі та умінням на ній працювати. Ми всі усвідомлюємо, що тільки завдяки розвитку сільського господарства можливо підтримувати і розвивати соціальну сферу села, вирішувати нагальні проблеми сьогодення.  Щиро  вдячні за працю, за розуміння важливості своєї справи, за те, що шануєте землю і збираєте багаті врожаї, що залишаєтеся вірними селу. Незважаючи на труднощі , ви зберігаєте високий рівень професіоналізму, робите все можливе для розвитку економіки  нашої  громади.

Тож дозвольте, шановні працівники сільського господарства , ветерани сільськогосподарського виробництва, щиро і сердечно привітати вас з професійним святом і побажати всім вам міцного здоров'я, щастя, успіхів, затишку і спокою в оселі, злагоди у кожній родині, впевненості у завтрашньому дні! Нехай в кожній родині на столі буде хліб і до хліба!

З повагою керівництво, виконавчий комітет

та депутатський склад сільської ради Матусівської ОТГ