Свято краси.

Дата: 28.10.2019 13:06

У Матусівському НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ст..№2» відбулось незвичайне свято, конкурс на програма «Міс Осінь – 2019». Кожна учасниця мала пройти нелегкі випробування конкурсу, після якого вельмишановне журі оцінювало конкурсанток. Журі оцінювало не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат, вміння себе подати. Україна здавна славиться красунями. Їм в усі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість та багата фантазія. Багатьма такими рисами наділені і наші дівчата, які сьогодні брали участь у конкурсі «Міс Осінь –2019» .Учасницями конкурсу були дівчата 8-11 класів: Зюганова Ірина, Різник Анжеліка, Бондаренко Анна, Федьків Дар’я, Дядя Руслана, Кузьменко Олеся. Юні красуні показали свої творчі здібності: розповідали про себе захищали свої костюми, робили осінні поробки, розповідали про свої захоплення, вподобання, мрії. На завершення свята кожна з учасниць була відзначена в певній номінації. Переможницею конкурсу «Міс Осінь-2019» стала Бондаренко Анна учениця 10 класу. Вітаємо всіх конкурсанток та переможниць . Бажаємо нев’янучої вроди, краси, мудрої думки ,успіхів, натхнення і нових перемог та впевненості у собі!!! ВИ найкращі!!!