Матусівська громада прийняла участь в Міжнародній конференції "Зелена інфраструктура для громад"

Дата: 21.10.2019 11:48

Мета конференції надати новий поштовх та натхнення для ОТГ у розвитку потенціалу своїх територій та підвищення рівня обізнаності та культури мешканців, залучення їх до активної участі у нових проектах на рівні громади. Особливу увагу у тематичних обговореннях приділили використанню у повсякденному житті кожного жителя громади принципу "ZERO WASTE /НУЛЬ ВІДХОДІВ", основними якого є: Відмовляйся від зайвого, Зменшуй споживання, Використовуй знову, Компостуй, Сортуй. СВІТ БЕЗ ВІДХОДІВ - ЦЕ свідома відмова від емоційних покупок та правило користуватися тим, що вже маєш. Представники громад з усієї України та експерти обговорювали також теми: Муніципальний Енергетичний менеджмент в громадах, Державне-приватне партнерство, Неформальне просторове планування, Е- Рішення для громад та Партнерські хаби: Бізнес-асоціації та ОТГ обмінювалися кращими практиками.