Козацькому роду нема переводу

Дата: 16.10.2019 22:56

Козаччина… Найлегендарніше минуле українського народу, його святиня… Синонім свободи, людської й національної гідності, талановитості.

Козаки – вільні люди,

Козаки – безстрашні люди,

Козаки – борці за волю,

За народну славну долю.

Учні Матусівського НВК №1 випробували свої уміння бути козаком на грі- квесті  «Козацькому роду нема переводу». Бібліотекар Поволоцька Н.М., яка була в ролі гетьмана , розподілила всім завдання.  Два рої «Козаки» (ройовий  Маняк Н.) та « Вареники» зі своїм ройовим Коротковою Л. пройшли 6 бойових станцій, де показали знання одягу українського козака, його найнеобхідніші речі, розгадали історичні ребуси та провели літературну вікторину . Вправними були і у знанні художніх полотен   на козацьку тематику. Вболівальники зустрічали свої  рої аплодисментами та плакатами , намальованими власноруч.

Вельмишановне журі , підбивши  результати маршрутних листів, визначили переможцем рій «Козаки» (Сивоконь М., Полтавець Р., Попович А., Шульга Б., Товстоног А.). Призове  ІІ місце  отримали « Вареники»  (Поволоцький В., Тесля О., Коломієць Н., Берестова С., Сула А.,Коваленко В.,Полтавець В.). Учасників квесту зі словами : « Слава Україні! Героям слава» вітали їхні вболівальники. Всі отримали солодкі подарунки та величезне задоволення від приємно проведеного часу.