Дитяча вистава для найменших жителів громади.

Дата: 28.09.2019 20:49

27 вересня до  Матусівської  ОТГ завітали актори Черкаського драматичного театру  ім. Т.Г. Шевченка з дитячою  виставою «Котик, півник і лисичка». В приміщенні  сільського будинку культури с.Матусів зібралися діти з громади та з сусідніх сіл. Всі з нетерпінням чекали початку казки, адже бачать виступ артистів театру не вперше. Раніше  глядачі мали змогу подивитися виставу «Коза-дереза». І тепер чекали на нове, захоплююче дійство на сцені.

Гучними оплесками діти зустрічали акторів, позитивним емоціям не було меж. Від перегляду казки в захваті були не тільки маленькі глядачі, а й діти старшого віку і дорослі. Ще довго всі будуть ділитися враженнями від побаченого, і з нетерпінням чекатимуть на наступну зустріч з улюбленими героями, а Матусівська громада посприяє тому, щоб ця зустріч відбулася.